Ekstrapeen valge suhkur

Ekstrapeen valge suhkur on kvaliteetne, tavalisest suhkrust väiksemate suhkrukristallidega suhkur. Meil on ta tuntud ka inglisekeelse nime all caster või küpsetussuhkur. Toode sobib eriti hästi vahustamist vajavate komponentidega taignatesse nagu näiteks besee või keeksitaigen ning ka vahukoore maitsestamiseks. Ekstrapeene suhkru väikesed kristallid seovad tõhusalt õhku, mistõttu vahtude ja taignate maht saab suurem ning tulemus kohevam. Peale selle sobib see suhkur ka küpsetistele puistamiseks ja marjade külmutamiseks ning kookide kaunistamiseks ning ka igapäevase asendusena tavalisele valgele kristallsuhkrule. Peene kristalli tõttu sulab väga kiirelt ka külmades jookides.
 

1 pakendi netokaal: 1 kg

Koostis: suhkur

100 g toodet sisaldab

Energiat 1700 kJ/400 kcal
Rasva 0 g
- millest küllastunud rasvhappeid 0 g
Süsivesikuid 100 g
- millest suhkruid 100 g
Valke 0 g
Soola 0 g


Saadaval Eesti kaubandusvõrgus COOP Eesti ja Selveri suuremates kauplustes. Lisaks ka Kaupmees & KO ning Sanitex Eesti hulgiladudes.

Sissetehtud suveköögiviljad

Säilitage tükike suve purgis. Sissetehtud suviste aedviljadega pikendate suve maitset. Suurepärane kasutada hilistel grilliõhtutel.

Armastatud õunad

Üks suve viimaseid puuvilju on hõrgutav, mahlane ja hea õun, Neid saab kasutada väga mitmel viisil.

Mustikad – metsa parimad marjad

Mustikad on ju siiski metsa parimad marjad. Mustikahooaeg algab tavaliselt juulis ja võib ulatuda ka pisut sügisesse. Korjake mustikaid ja kasutage neid piruka, moosi või mahla valmistamiseks.

Moosid ja mahlad

Oma moosi ja mahla valmistamine on ühteaegu lihtne ja hea. Suhkur toob marjade ja puuviljade maitse esile ning pikendab Sinu meistriteoste säilivusaega.

Põldmarja luksus

Nautige suvist luksust põldmarjadega! Põldmarjad sobivad suurepäraselt küpsetistesse, smuutidesse, moosiks ja mahlaks. Lisaks on neid eriti ilus kasutada kaunistuse ja garneeringuna.

Tšatni - vürtsikas maitsesegu

Tšatni pärineb algselt India toiduvalmistamisest ja koosneb enamasti sissetehtud puuviljadest, suhkrust ja maitseainetest. Tšatni sobib enamiku toitude juurde ja on tugev maitseandja.