Dansukkeri maailm

Dansukker on bränd inimestele, kellele meeldib kodus toitu valmistada, küpsetada ja hoidistada. Lisaks klassikalistele toodetele nagu kristallsuhkur, tükksuhkrud ja siirup, pakume nutikaid spetsialiseeritud tooteid nagu moosisuhkur ja glükoosisiirup, kuid ka fantastilisi maitsetugevdajaid nagu Muscovado suhkur ja vaniljesuhkur ehtsa vaniljega.

Ajalooga bränd

Dansukker on Põhja- ja Baltimaade juhtiv suhkrutoodete kaubamärk. See on kaubamärk, mis tähistab kvaliteeti, meisterlikkust ja naudingut ning peegeldab pikka ja uhket ajalugu.

Alates 1850. aastatest hoogustus suhkrupeedi tootmine Taanis ja Rootsis ning just siin asuvad ka Dansukkeri juured. Paljude väikeste suhkrutehaste ja rafineerimistehaste ühinemise tulemusena asutati 1872. aastal De Danske Sukkerfabriker ja 1907. aastal Svenska Sockerfabriks AB.

Taani ja Rootsi ettevõtted ühinesid 1900. aastate lõpus ning alates 2000. aastast müüakse meie tooteid ühtse kaubamärgi – Dansukker – all umbes 30 miljonile tarbijale Põhja- ja Baltimaades. Dansukkeri brändi taga seisab ettevõte Nordic Sugar, mis kuulub kontserni Nordzucker Group.

Aitame teil köögis parimaid tulemusi saavutada

Külaliste kohvi ja koduseid kooke maitsma kutsumises ning hommikusöögilauale koduse marmelaadi sättimises on midagi erilist. Soovime, et rohkem inimesi avastaks kodus küpsetamise ja koduste hoidiste valmistamise rõõme, seetõttu uuendame oma veebisaiti pidevalt paljude retseptide ja ideedega.

Tooted igaks puhuks

Dansukkeri sari sisaldab suhkrutooteid kõikideks puhkudeks. Lisaks klassikalistele toodetele nagu kristallsuhkur, tükksuhkrud ja siirup, pakume nutikaid spetsialiseeritud tooteid nagu moosisuhkur ja glükoosisiirup, kuid ka fantastilisi maitsetugevdajaid nagu Muscovado suhkur ja vaniljesuhkur ehtsa vaniljega. Lisateavet iga toote kohta leiate jaotisest Tooted.

Neutraalne magusus annab mitmekülgsuse
Erinevalt teistest magustamiseks kasutatavatest toodetest on suhkur puhta ja selge magususega ning ilma ebameeldiva maitseta, mistõttu sobib see väga erinevatesse kontekstidesse.

Spetsiaalseteks otstarveteks
Moosisuhkur, tarretisesuhkur ja leivasiirup on näited toodetest, mille oleme välja töötanud selleks, et neil oleks konkreetse otstarbe jaoks ideaalsed omadused.

Põnevad maitsetugevdajad
Kui valge suhkur on neutraalse magususega, siis pruunid tooted nagu siirup ja toorsuhkur pakuvad lisaks ka teisi maitsenüansse.

KRAV ja Fairtrade sildid
Meie valikust leiate laia valiku KRAV- ja Fairtrade-märgisega tooteid. Neid on pakendi erinevatel siltidel lihtne ära tunda.