Vaarika suflee

4 portsjonit

Hinne (2 tk)

Koostisosad

4 munavalget
100 g Dansukkeri valget suhkrut
150 g vaarikaid
Dansukkeri valget suhkrut vormi vooderdamiseks
Vormi määrimiseks rasvainet

 

Kaunistamiseks
Dansukkeri Tuhksuhkrut

Juhised

Määrige neli väikest suflee vormi rasvainega ning puistake üle suhkruga. Soojendage ahi 150°C kraadini. Kloppige munavalged tugevaks vahuks. Lisage edasi vahustades suhkur. Segage vaarikad õrnalt munavahuga. Jaotage vaht sufleevormidesse ning küpsetage ahju alumises osas u. 25 minutit. Puistake üle tuhksuhkruga ning serveerige kohe.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.