Toorjuustuvaht

4 portsjonit

Hinne (1 tk)

Koostisosad

200 g maitsestamata toorjuustu
1–2 dl kohvikoort
1/4–1/2 dl Dansukkeri fariinsuhkrut või rafineerimata roosuhkrut
1/2 tl jahvatatud kaneeli
1 spl konjakit  või 1 tl lahustuvat kohvi

serveerimiseks 1 virsik ja 4 tl Dansukkeri fariinsuhkrut või rafineerimata roosuhkrut

Juhised

Vahustage toorjuust tugevaks vahuks. Lisage vahustamist jätkates koor, suhkur, kaneel ja konjak või lahustuv kohv. Jaotage vaht magustoidukaussidesse. Asetage enne serveerimist 30 minutiks külmkappi.

Peske virsik, poolitage ja eemaldage kivi, lõigake sektoriteks ja kaunistage magustoit virsikusektoritega ning puistake üle suhkruga.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.