Rummiploomid

u. 1,5 liitrit

Hinne (1 tk)

Koostisosad

70 ml heledat rummi
500 ml Dansukkeri Heledat siirupit
1.25 kg ploome
1 sidrun

Juhised

Segage omavahel hoolikalt rumm ja siirup. Loputage ploomid. Torkige ploomidesse kahvliga augud. Peske ja viilutage sidrun. Laduge ploomid sidruniviiludega vaheldumisi suurema murgi põhja ning valage siirupiseguga üle. Asetage vähemalt kolmeks nädalaks külmikusse. Serveerige kergelt vahustatud ja vanillisuhkruga maitsestatud vahukoorega või vanillijäätisega.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.