Pulgakoogid

u.25 tk.

30 minutit

Hinne (23 tk)

Koostisosad

1/4 ahjupannikooki
10 digestiiv-küpsiseid
75 g maitsestamata Philadelphia toorjuustu
30 g Dansukkeri Tumedat Muscovado suhkrut
200 g šokolaadi
koogikaunistusi
puidust pulgakommi pulki 

Juhised

Need väikesed pehmed kaunistatud koogid pulga otsas on viimane koogimood Ameerikast. Järgnevalt leiate meie versiooni nendest poppidest kookidest.

Poolitage puidust pulgad ning asetage vette. Purustage koogid peeneks koogipuruks. Purustage küpsised ning segage koogipuruga. Segage juurde toorjuust ning muscovado suhkur. Vormige massist soovitud suurusega pallikesed ja asetage need külmkappi. Sulatage šokolaad veevannil või mikrolaineahjus madalal võimsusel. Kastke pulga üks ots šokolaadi ning jätke jahtuma (nt. täitke kauss riisiteradega ning pistke pulgad sinna jahtuma). Kui šokolaad on tardunud pistke iga pulga otsa koogipall ning kastke see sulašokolaadi, veeretage palli koogikaunistustes ning laske tarduda. Säilitage jahedas.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.