Pulgakoogid

u.25 tk.

30 minutit

Hinne (20 tk)

Koostisosad

1/4 ahjupannikooki
10 digestiiv-küpsiseid
75 g maitsestamata Philadelphia toorjuustu
30 g Dansukkeri Tumedat Muscovado suhkrut
200 g šokolaadi
koogikaunistusi
puidust pulgakommi pulki 

Juhised

Need väikesed pehmed kaunistatud koogid pulga otsas on viimane koogimood Ameerikast. Järgnevalt leiate meie versiooni nendest poppidest kookidest.

Poolitage puidust pulgad ning asetage vette. Purustage koogid peeneks koogipuruks. Purustage küpsised ning segage koogipuruga. Segage juurde toorjuust ning muscovado suhkur. Vormige massist soovitud suurusega pallikesed ja asetage need külmkappi. Sulatage šokolaad veevannil või mikrolaineahjus madalal võimsusel. Kastke pulga üks ots šokolaadi ning jätke jahtuma (nt. täitke kauss riisiteradega ning pistke pulgad sinna jahtuma). Kui šokolaad on tardunud pistke iga pulga otsa koogipall ning kastke see sulašokolaadi, veeretage palli koogikaunistustes ning laske tarduda. Säilitage jahedas.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Isevalmistatud jäätis

Valmistage suvel endale ise jäätist! Milleks osta jäätist, kui seda võib ise teha? Oleme siia kogunud oma parimad jäätiseretseptid, kuid katsetage vabalt omaenda lemmikutega!

Suvine hommikusöök

Oleme siia kogunud oma lemmikud teie parima ja stressivaba suvise hommikusöögi jaoks. Millega soovite päeva alustada?

Maiuspalad rabarberist

Rabarberist saab küpsetada ja valmistada igasugust maitsvat suupoolist. Vana tuttav rabarberikook mõningaste variatsioonidega on kevadise köögi klassika, kuid rabarberist saab valmistada ka maitsvaid kastmeid, moose ning suppe.

Värskendavad suvejoogid

Meil on parim retsept sinu ja sinu külaliste janu kustutamiseks.

Juustukook igal kujul

Miks mitte pakkuda peol tordi asemel hoopis kreemjat ja hapukat juustukooki? Juustukooke on palju erinevaid, mitmel kujul ja erinevate maitsetega.

Sulnis šokolaad

Mmm! Kas leidub midagi veel paremat kui tõeliselt mahlane ja suussulav šokolaadikook, mis rõõmustab nii keha kui hinge.