Marmelaadikommid

u.15 tk.

u. 40 min + 1 päev.

Hinne (15 tk)

Koostisosad

500 g meelepäraseid külmutatud marju (200 g toormahla)
190 g Dansukkeri moosisuhkrut
50 ml Dansukkeri glükoosisiirupit
100 ml vett
Vormi määrimiseks toiduõli
Kristallsuhkrut, milles komme veeretada

Juhised

Sulatage marjad kastrulis madalal kuumusel, purustage sulanud marjad ja suruge mass läbi peene sõela.

Mõõtke välja 200 g mahla ning valage see puhtasse kastrulisse. Lisage moosisuhkur, glükoosisiirup ja vesi. Kuumutage madalal kuumusel kuni segu temperatuur on 120°C.

Määrige jääkuubikurest või kommivorm kergelt õliga ning jaotage segu vormidesse. Laske toatemperatuuril jahtuda ja taheneda u. 24 tundi.

Kallutage kommid vormist välja ning veeretage neid kristallsuhkrus, see takistab komme üksteise külge kleepumast. Säilitage õhukindlalt suletud karbis.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Suvemaitseline moos ja marmelaad

Suvemaitseline moos ja marmelaad

Suvised puuviljad ja marjad on head põõsalt ja puu otsast otse suhu pista. Mis aga kõhtu enam ei mahu on tark talveks salve koguda, et ka pimedal ja külmal ajal sooje suvepäevi meenutada. Kogusime kokku mõned maitsvad moosi-ja marmelaadi retseptid.

Semifreddo

Isevalmistatud jäätis

Valmistage suvel endale ise jäätist! Milleks osta jäätist, kui seda võib ise teha? Oleme siia kogunud oma parimad jäätiseretseptid, kuid katsetage vabalt omaenda lemmikutega!

Rabarberi-maasika juustukook

Küpsetamine suvemarjadega

Küpsetage suvemarjadega ja pakkuge peol midagi kodus valmistatut! Värskete hapukate marjadega täidetud pirukas või kook on ideaalne pärastlõunase kohvi juurde. Kasutage suviseid marju ja tähistage puhkust!

Suvejoogid

Värskendavad suvejoogid

Pakkuge janukustutajat suvesoojuses! Valmistage kodus Maasikalimonaadi randa kaasa võtmiseks või pakkuge suvepeol alkoholivaba alternatiivina Vaarikakokteili sidruniga. Meil on parim retsept sinu ja sinu külaliste janu kustutamiseks.

Leedriõie panna cotta laimimarinaadis marjadega

Suvedesserdid

Soojaga on eriti hea pakkuda magushaput ja värsket suvist desserti grilliõhtu või suvepeo lõpetuseks. Siit leiate meie mõnusate suvedessertide soovitused nii neile, kes soovivad pakkuda lihtsamat alternatiivi kui neile, kes soovivad proovida midagi veidi keerulisemat.

Tehke suvist mahla

Tehke suvist mahla

Lisaks moosidele on olemas ka teine imeline viis suvemaitseid säilitada - enamikest marjadest ja puuviljadest saab valmistada mahla! Mahla tegemine on palju lihtsam kui arvatakse, vaata allpool meie mõnusaid inspireerivaid retsepte.