Marmelaadid

Hinne (0 tk)

Koostisosad

5 dl Dansukkeri valget suhkurt
1 dl Dansukker Glükoosisiirupit
1 3/4 dl vett
200 g läbi sõela hõõrutud vaarikaid või maasikaid
1 1/2 tl (7.5 g) sidrunhapet
20 (37 g) želatiinilehte

Katteks
Dansukkeri valget suhkrut

Juhised

Kuumutage suhkru, glükoosisiirupi ja vee segu paksupõhjalises kastrulis 140°C kraadise temperatuurini ning lisage marjad. Jätkake kuumutamist, kuni segu temperatuur on ühtlaselt 120°C. Leotage želatiinilehti 5 minutit rohkes külmas vees ja lisage seejärel koos sidrunhappega marmelaadisegusse. Segage hoolikalt läbi ja valage kas ühte suuremasse või mitmesse väiksemasse vormi. Puistake üle valge suhkruga ja jätke jahedasse tarduma. Juhul kui kasutasite marmelaadi valmistamiseks üht suurt vormi, lõigake tardunud markmelaad suupärasteks tükkideks ja veeretage tükke suhkrus.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Suussulav Sõbrapäev

Tegelikult võiksid ju kõik päevad olla sõbrapäevad, aga just 14. veebruaril pööratakse oma armsamale ja sõpradele erilist tähelepanu. Selle tähtsa päeva puhul on tore valmistada midagi maitsvat, mida saaks koos sõbraga nautida.

Talveretked

Pikka liugu ja pehmet kukkumist! Laadi end suusamäel sportliku energiaga.

Pannkoogid

Pannkoogid meeldivad nii lastele kui täiskasvanutele. Pannkoogid sobivad ideaalselt vahepalaks, piknikukorvi, brunch’iks või magustoiduks ning neid on lihtne erinevate maitsvate lisanditega varieerida.

Tsitruste aeg

Kas saab olla midagi paremat kui alustada päeva nautides hommikukohvi või tee kõrvale röstsaiaviilu, millel sillerdab kutsuvalt maitsev omavalmistatud marmelaad? Talvistel poelettidel pikutavad hooaja tsitrusviljad pakuvad kuhjaga inspiratsiooni.

Külma ilma joogid

Soojad joogid on meie tujukas põhjamaises kliimas alati teretulnud, kuid kõige enam rõõmustame nende üle sügiskülmade saabudes või talvel suusamäelt kodusoojusesse tagasi jõudes.

Sulnis šokolaad

Mmm! Kas leidub midagi veel paremat kui tõeliselt mahlane ja suussulav šokolaadikook, mis rõõmustab nii keha kui hinge.