Marjamaius

4-le

Hinne (1 tk)

Koostisosad

250 g meelepäraseid marju, nt. mustsõstraid
60 g Dansukkeri tuhksuhkrut
5 g Dansukkeri vanillisuhkrut
Poole sidruni mahl
200 ml vahukoort
100-150 ml purustatud makroone
Kaunistamiseks sidrunmelissi

Juhised

Suruge marjad puruks ja segage tuhksuhkru, vanillisuhkru ja sidrunimahlaga. Vahustage koor tugevaks vahuks ja segage ettevaatlikult purustatud marjadega. Jaotage magustoidukaussidesse ning asetage vähemalt tunniks külmikusse. Serveerimisel puistake üle purustatud makroonidega ja kaunistage sidrunmelissi oksakesega.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.