Marineeritud sidrunid

Hinne (1 tk)

Koostisosad

2 kg sidruneid
1000 ml vett
100 g meresoola
500 ml valge veini äädikat
200 g Dansukkeri valget või pruuni kristallsuhkrut
2 loorberilehte
1 pulk kaneelikoort
3 tera nelki
1 tl musta terapipart 

Juhised

Peske sidrunid hoolikalt puhtaks ning laduge soojadesse puhastesse purkidesse. Segage marinaadi koostisained potis ning laske keema tõusta. Valage kuum marinaad sidrunitele ning sulgege purgid õhukindlalt. Laske enne serveerimist 4 nädalat marineeruda.

Juhul kui te ei kannata nii kaua oodata, võite sidrunid enne purkidesse ladumist pooleks või neljaks lõigata, see lühendab marineerimiseks kuluvat aega 1-2 nädalani.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.