Marineeritud punane sibul tšilliga

Marineeritud punane sibul ja tšilli on väga head lisandid enamiku roogade juurde ning lisaks on neid väga lihtne ise teha. Muutke reede õhtu luksuslikuks ja kasutage marineeritud punast sibulat ja tšillit hamburgeris või tacodes.

1 purk

25 minutit

Hinne (0 tk)

Koostisosad

2 punast sibulat
1 tšillipipar
100 ml äädikat (12%)
180 g Dansukkeri rafineerimata roosuhkrut
300 ml vett

Juhised

Viilutage sibulad, hakkige tšilli ja valage mõlemad segiläbi puhtasse purki. Keetke äädikast, veest ja suhkrust marinaad (kuni suhkru sulamiseni), laske veidi jahtuda ning valage see sibula-tšilli segule. Asetage 1 tunniks külmikusse.

Säilitage jahedas.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Sissetehtud suveköögiviljad

Säilitage tükike suve purgis. Sissetehtud suviste aedviljadega pikendate suve maitset. Suurepärane kasutada hilistel grilliõhtutel.

Armastatud õunad

Üks suve viimaseid puuvilju on hõrgutav, mahlane ja hea õun, Neid saab kasutada väga mitmel viisil.

Mustikad – metsa parimad marjad

Mustikad on ju siiski metsa parimad marjad. Mustikahooaeg algab tavaliselt juulis ja võib ulatuda ka pisut sügisesse. Korjake mustikaid ja kasutage neid piruka, moosi või mahla valmistamiseks.

Moosid ja mahlad

Oma moosi ja mahla valmistamine on ühteaegu lihtne ja hea. Suhkur toob marjade ja puuviljade maitse esile ning pikendab Sinu meistriteoste säilivusaega.

Põldmarja luksus

Nautige suvist luksust põldmarjadega! Põldmarjad sobivad suurepäraselt küpsetistesse, smuutidesse, moosiks ja mahlaks. Lisaks on neid eriti ilus kasutada kaunistuse ja garneeringuna.

Tšatni - vürtsikas maitsesegu

Tšatni pärineb algselt India toiduvalmistamisest ja koosneb enamasti sissetehtud puuviljadest, suhkrust ja maitseainetest. Tšatni sobib enamiku toitude juurde ja on tugev maitseandja.