Marineeritud minisibulad

Hinne (26 tk)

Koostisosad

1 kg minisibulaid
2 küüslauku
5-6 värsket tüümianioksa
1 värsket punast tšillipipart
500 ml õunasiidrit
300 ml 12% äädikat
500 g Dansukkeri valget või pruuni kristallsuhkrut
1 pulk kaneelikoort
1 tähtaniis
10 valget terapipart
5 g soola 

Juhised

Asetage sibulad keevasse vette. Valage vesi ära. Loputage sibulad külma veega üle ning koorige. Koorige ja viilutage küüslaugud. Poolitage ja puhastage tšillipiprad ning hakkige peenteks ribadeks. Kuumutage siirup, äädikas, suhkur ning vürtsid kastrulis keemiseni. Koorige vaht. Laduge sibulad vaheldumisi küüslaugu, tüümiani ja tšilliga soojadesse steriliseeritud purkidesse. Valage kuum marinaad sibulatele. Sulgege purgid õhukindlalt. Säilitage külmas. Sibulad on söömiseks valmis nädala pärast. 

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.