Lumepallid

u. 30 tk

Hinne (5 tk)

Koostisosad

200 g toasooja võid või margariini
180 g Dansukkeri Tuhksuhkrut
225 g kaerahelbeid
100 g vanillikastme pulbrit
30-60 ml külma vett
200 g valget šokolaadi
Kookoshelbeid

Juhised

Segage või tuhksuhkruga ühtlaseks massiks, lisage kaerahelbed, vanillikastme pulber ning külm vesi. Veeretage saadud taignast pallid ning asetage külma. Sulatage šokolaad veevannil. Kastke pallid vedelasse šokolaadi ning veeretage kookoshelvestes. Säilitage jahedas.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.