Luksuslik kõrvitsamoos

u. 2 kg

Hinne (2 tk)

Koostisosad

200 g kuivatatud aprikoose, üleöö vees leotatud
1 kg kõrvitsa viljaliha
3 dl apelsinimahla
1 kg Dansukkeri Moosisuhkrut
2 spl Dansukkeri Vanillisuhkrut
1/2 dl viskit

Juhised

Hakkige aprikoosid tükkideks ning riivige kõrvits jämeda riiviga. Asetage kõrvits, aprikoosid ning apelsinimahl paksupõhjalisse keedunõusse ning keetke madalal kuumusel 20 minutit. Lisage moosisuhkur ja keetke veel 3 minutit. Tõstke keedunõu pliidilt ja lisage moosile vanillisuhkur ning viski. Koorige vaht, valage moos puhastesse purkidesse, sulgege purgid ning säilitage jahedas.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.