Limoncello

Hinne (10 tk)

Koostisosad

500 g sidruneid
500 ml viina
400 ml Dansukkeri valget siirupit

Juhised

Itaalia sidruniliköör – värske maitsega suvine naps.

Peske sidrunid ja koorige kollane osa sidrunikoorest. Segage õhukindlalt suletavas nõus viin ja siirup, lisage sidrunikoored ning sulgege nõu. Jätke 2-3 nädalaks valguse eest varjatult maitsestuma. Eemaldage sirdunikoored ning valage liköör pudelisse. Serveerige aperitiivina jääkuubikutega jahtutatult, soovi korral lahjendage mineraalveega.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.