Juurviljamarmelaad tüümianiga

Juurvilju saab kasutada enamiku asjade juurde. See meeldiv juurviljamarmelaad tüümianiga sobib suvise grillivaliku juurde. Varieerige juurviljamarmelaadi vastavalt soovile ja maitsele.

2 purki.

30 minutit

Hinne (0 tk)

Koostisosad

500 g meelepäraseid juurvilju
2 spl vett
3-4 spl äädikat (12%)
250 g Dansukkeri moosisuhkrut
1 spl värsket tüümiani

Juhised

Koorige ja riivige juurviljad, valage potti. lisage vesi ja äädikas ning keetke 3 minutit. Suristage segu saumikseriga peenemaks ja lisage suhkur ja tüümian. Keetke veel 4 minutit.

Eemaldage vaht ja valage marmelaad puhastesse soojadesse purkidesse. Sulgege purgid õhukindlalt ja säilitage jahedas.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.