Glasuuritud mandlid

Hinne (0 tk)

Koostisosad

200 g mandleid
2 dl Dansukkeri Tuhksuhkrut
1 dl Dansukkeri Demerara suhkrut
1 munavalge

Juhised

Kallake mandlid kuuma veega üle ja koorige need. Segage tuhksuhkur ja Demerara omavahel. Pange munavalge teise kaussi ja kloppige see kahvli abil kergelt lahti. Kastke mandlid munavalgesse ja seejärel suhkrusegusse. Laotage mandlid küpsetuspaberiga kaetud plaadile, röstige 150 °C ahjus umbes 35 minutit. Lülitage ahi välja, kuid hoidke mandleid ahjus, kuni need on jahtunud.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.