Beseevaim

Beseest kummitused on hirmutavalt armsad küpsetised. Lõbus käsitöö, mis sobib nii suurtele kui väikestele. Miks mitte küpsetada Halloweeniks šokolaaditorti ja kaunistada seda hulga beseest kummitustega?

Hinne (17 tk)

Koostisosad

6 munavalget
3 dl Dansukkeri kristallsuhkrut
1 ml soola

Juhised

Vispelda munavalged mikseri keskmise kiirusega tugevaks vahuks. Lisa sool ja suhkur ning jätka vispeldamist suurema kiirusega, kuni mass muutub läikivaks. Pane segu pritsikotti ja tee vaimud või kondid. Küpseta ahju keskel 125 °C juures tund aega. Aseta restile. Tee vaimudele sulatatud šokolaadist või kristüürist silmad.

Kas soovid Nordic Sugari ning meie toodete ja teenuste kohta lisateavet?

Pühadehõngulised küpsetised

Jõuludeks küpsetamine on alati eriline kogemus. See on nagu kindel varjupaik, siin peetakse alati traditsioonidest kinni.

Jõulumaiustused

Jõulumaiustused on kohustuslikud kõigile, kellele meeldib maiustada. Pane kommilauale kodus valmistatud iirisekommid, pralineed ja trühvlid.

Jõuluküpsised

Jõuluküpsised on midagi palju enamat kui piparkoogid! Klassikalised jõulukujundusega küpsised sobivad ideaalselt lauale jõulu toidu juurde või väikeseks jõulukingituseks armsale inimesele.

Kõige maitsvam jõulupakk

Kõige toredam on saada ja teha selliseid jõulukinke, mis on ise käsitsi valmistatud ja rõõmuga täidetud. Mis oleks veel südamlikum kui hõrgud maiustused, jõuluhõngulised küpsised ja maitsvad marmelaadid?

Jõuluhõngulised magustoidud

Talveaeg lõhnab apelsinide ja safrani järele. Need lõhnad jutustavad sellest, et leidub kohti, kus ei ole sama pime ja külm nagu siin Põhjamaal.

Jõulujoogid

Siin on soovitusi mida näppu võtta nii suurtele kui ka väikestele jõulupühalistele.